+90 224 241 91 18 - 19

Kale, Ödüllü Serisi ‘beyaz Saray’ İle Banyolarda Yaşam Konforunu Artırıyor

2016-11-28

Banyo ürünleri sektörünün deneyimli markası Kale, özgün tasarım anlayışını simgeleyen ödüllü serisi ‘Beyaz Saray’ ile tüketicilere şık ve kullanışlı bir banyo deneyimi sunuyor.

Banyolarda yalınlık ve estetiğin bir arada olduğu modern bir dünya yaratan Kale, gelişmiş teknoloji ile ürettiği ‘Beyaz Saray’ serisini, modern keskin çizgilerle banyolara taşıyor. Dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden ‘IF Design Award 2013’ ödüllü ‘Beyaz Saray’ serisi; beyaz, kahve, antrasit ve abanoz renk seçenekleriyle banyolarda mükemmel bir sinerji yakalıyor.

Rahat ve pratik kullanım
Alışılmış banyo dizaynına farklı ve modern bir bakış açısı kazandıran Kale’nin yenilikçi serisi; modüler mobilyaları ve kişiselleştirmeye uygun çekmece içleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor.
Dolap içi sensörlü aydınlatmasıyla karanlıkta bile rahat kullanım sağlayan ‘Beyaz Saray’ lavabo ünitesi, tezgah üstü lavaboların keskin hatları ile birleşerek minimalist etkiyi pekiştiriyor. Serinin alt dolap çekmece içi seperatörleri de pratik bir kullanım sağlıyor.

Aydınlık, ferah ve şık banyo
Dolap içi sensörlü aydınlatmasıyla karanlıkta bile rahat kullanım sağlayan Beyaz Saray mobilyaları, tezgah üstü lavaboların keskin hatları ile birleşerek, banyolara estetik bir görüntü kazandırıyor. Serinin yatay eksende ilerleyen modülleri, banyolarda ferah bir ortam yaratıyor. Ultra Lake boyası ile sararmayan uzun ömürlü seri, yüksek parlaklığa sahip özelliğiyle banyolara canlı bir hava katıyor.

Estetik ve işlevsel uyum
Beyaz Saray serisi, Light+ asma klozetin keskin hatları ile banyolarda sade bir atmosfer oluşturuyor. Yavaş kapanan kapağı ile sessiz ve uzun ömürlü kullanım sunan klozet, 1.5 lt / 2.7 lt Aquasmart özelliğiyle yüksek oranda su tasarrufu sağlıyor. Seriyle uyumlu klozetin gizli montajı da kullanımı cazip kılıyor.

Banyoda buharlanmayan ayna keyfi
Beyaz Saray serisi, buğu önleyici özelliğe sahip buharlanmayan aynası ile kullanıcılara banyoda işlevselliğin ve pratikliğin keyfini sunuyor. Tüm banyo tekstilleri ve havluların banyoda olmasını isteyenlerin ihtiyacını da, yavaş ve sessiz kapanan kapaklara sahip boy dolabı rahatlıkla karşılıyor.

Kale, ödüllü serisi ‘Beyaz Saray’ ile banyolarda yaşam konforunu artırıyor Görselleri
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!