+90 224 241 91 18 - 19

Ducatti Ve Ducawoll Ses Getirdi

2016-11-15

Ahşap masif parke denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Kahveci Parke yurt içinde ve yurt dışında markalaşma yolunda hızla ilerliyor. Firmanın Ducatti markası ile kendine has renkleri,lamine laminat parkeleri ve Ducawoll 3D ahşap panelleri ile büyük beğeni topluyor.


1963 yılından bu yana ahşap masif parke sektöründe faaliyet gösteren Kahveci Parke-Orman Ürünleri, 1972 yılında parke ve kereste fabrikasını kurarak Kahveci Parke adıyla kurumsallaşma yolunda ilk adımı atıyor. 1986 yılında ilk satış mağazasını açan firma, dünyadaki değişim ve gelişimi takip ederek Azerbaycan –Bakü’de ahşap parke fabrikası kurdu ve Kafkas bölgesinde üretim yapan ilk Türk firması olma ünvanını da kazandı.

Son 15 yıl içinde yaptığı atılımlarla ahşap masif sektöründe adından övgüyle söz ettiren Kahveci Parke, güncel gelişmelere ayak uydurarak ahşap masif ürünlerinin yanına laminat ve lamine ürünleri de dahil etti. Sektörün önde gelen markalarını bünyesinde bir araya getiren ve muhteşem showroomlarıyla müşterilerine sunan Kahveci Parke, yurt içi ve yurt dışı fuarlarda yaptığı Pazar araştırmalarını Ar-Ge çalışmaları ile değerlendirerek, kendi markasını oluşturmuş olmanın da mutluluğunu yaşıyor.

Kahveci Parke’nin markası olan Dukatti, bünyesinde hem lamine hem laminat ürünleri barındıran aynı zamanda kullanıcısına ahşap duvar paneli alternatifleri de sunan bir marka. Dukatti markasının içinde yerini alan Ducawall 3D ahşap duvar paneli doğada ömrünü tamamlamış ağaçlardan elde edilen yüzde 100 doğal ahşaplardan hazırlanan farklı renk ve görsellerle pazardaki yerini alıyor. Türkiye pazarı ile aynı anda Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinde de satışa sunulan 3D, 4D ve 5D olarak imalatını yaptıkları Ducawall duvar panelleri mimarı çalışmalarda gerek yurt içi gerek yurt dışı piyasada beğeni ile karşılandı. Müşterinin tercihine göre her türlü renk seçenekleri ile her türlü ebat ve boyda hazırlanabilen duvar panelleri salondan antreye kadar evlerin pek çok bölümünde şık ve sıcak bir görünüm sunuyor. Ürünün üzerinde kullanılan yağ da bitki köklerinden üretilen yüzde 100 doğal bir yağ olduğu için insan sağlığına zarar vermemesi ile de dikkat çekiyor.
Firmanın oluşturduğu Ducatti markası ile çıkış yaptığı bir diğer nokta ise kendi markası ile patentini aldığı 7-8 rengi satışa sunuyor olması. Türkiye ve Ortadoğu’da aynı zamanda satışa sunulan renkler firmanın özel renkleri olduğu için başka bir noktada bulunması imkansız ayrıntıları ihtiva ediyor.

Ürünlerinin tamamını Ducatti markası ile patentli olarak kullanmaya büyük özen gösteren Kahveci Parke, her geçen gün daha ileriye götürdüğü hedefleri arasına şimdilerde sayısı 27 olan yurt dışı mağazalarını arttırmayı, Türkiye ölçeğinde de İstanbul ve Bursa dışındaki şehirlerde de mağazalaşmayı koyuyor.

Ducatti ve Ducawoll ses getirdi Görselleri
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!