+90 224 241 91 18 - 19

Bien, Picasso Ve Carpet Serileri İle Sanat Eseri Tadında Mekanlar Yaratıyor

2016-11-15

Yenilikçi ürünleriyle adından sıkça söz ettiren seramik sektörünün öncü firması Bien, yepyeni ve çok özel ürün serileriyle duvardan duvara farklı mekânlar yaratmanın peşine düşüyor.

BİEN KİLİM DESENLİ SERAMİK SERİSİYLE EZBER BOZACAK
Yatak odasından salona, çocuk odalarından bahçelere kadar pek çok mekânda kullanılabilecek tarzda seramik ürünler geliştiren Bien, bu kez de kilim yerine tercih edilebilecek ‘Carpet Serisi’ni meraklılarının beğenisine sunuyor.
Özellikle sıcak bölgeler ve yerden ısıtmalı evler için ideal olan Carpet Serisi, halı tozlarına alerjisi olup ev dekorasyonunda halı şıklığından vazgeçemeyenler için yepyeni bir seçenek.
Carpet Serisi, birçok farklı desende döşenebilecek şekilde ayrıca mavi ve kahverengi renk seçenekleriyle sunuluyor. İç ve dış alanlarda da kullanım imkânı sunan seri, 50x50 cm ebatlarında, dijital ve mat olarak üretiliyor.

BİEN’DEN DİLEDİĞİNİZ YERDE KULLANABİLECEĞİNİZ BİR ÜRÜN: PİCASSO SERİSİ
İç ya da dış mekân gözetmeksizin, ister banyo, ister mutfak, ister ofis, isterseniz de sosyal alanlarda kullanılabilen Picasso Serisi, bulunduğunuz ortama bambaşka ve benzersiz bir hava katıyor.
Ahşap havası veren görünümüyle çok daha kullanışlı olan Picasso, temizlenmesi kolay özelliğiyle de hem duvarda hem de yerde kullanılabiliyor.
14,5x60 cm ebatlarında mavi ve vizon renklerinde üretilen Picasso serisi, Carpet serisi ile kombine edildiğinde adeta sanat eseri görünümünde mekanlar ortaya çıkıyor.

BİEN, PİCASSO VE CARPET SERİLERİ İLE SANAT ESERİ TADINDA MEKANLAR YARATIYOR Görselleri
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!