+90 224 241 91 18 - 19

Royal Ve Pierre Cardin Halı’nın Renkli Modelleri Dikkat Çekiyor

2016-11-15

Halıda moda pastel renkler

Her modeliyle fark yaratan Royal Halı ve Pierre Cardin Halı, pastel renkli modelleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Doğanın en güzel tasarımlarını stilize eden desenler, bu halılarda yeniden hayat buluyor ve modaya ayak uyduruyor.

Royal Halı’nın Buhara ve Antiche modeli ile Pierre Cardin’in Palmira ve Petra koleksiyonundaki halılar birbirinden güzel renkleriyle evlerinizi harekete geçirmeye hazırlanıyor. İnce ince işlenen desenleri ve pastel renklerin iç içe geçen tonlarıyla fark yaratan Buhara Bakteritemiz Koleksiyonu, evinize samimi ve sıcak bir hava katacak. Akrilik, yün ve polyester iplik kullanılarak üretilen modeller, bu yılın en moda halıları olarak dikkat çekiyor.

Pastel renkler halıda buluştu

Sadeliği şıklıkla buluşturan Antiche Bakteritemiz Koleksiyonu, evlerin havasına yeni güzellikler katmak için hazır. Bu serideki halılar akrilik ve polyester iplik kullanılarak üretiliyor.

Pastel renkleri halıyla buluşturan Pierre Cardin Palmira ise klasikle moderni buluşturan ortamlar için ideal bir seçim. Akrilik iplik kullanılarak üretilen koleksiyon, dayanıklılıkta da iddialı.

Pozitif enerji sağlayan koleksiyon

Pierre Cardin Petra canlı renklerle evlerinizi harekete geçirmeye hazırlanıyor. Canlı renklerin ve soyut desenlerin uyumu, ortamlar için pozitif enerji sağlayan koleksiyon akrilik iplikten üretildi.

Royal ve Pierre Cardin Halı’nın renkli modelleri dikkat çekiyor Görselleri
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!