+90 224 241 91 18 - 19

Zamanda Siyah Beyaz Yolculuk

2016-10-11

Zamana ve Trendlere Karşı Duran Siyah ve Beyaz Şimdi de Berjerinizde...

Son yıllarda özgün ev dekorasyonlarının en parlak teması farklı zamanların iç içe geçmesi oldu. Siyah ve Beyaz renklerdeki kombinlerle ortaya çıkan bu eğilim Berjer olarak bilinen klasik koltuklarda iyiden iyiye netleşmeye başladı.
Bugünlerde bir konfor klasiği olan Berjerler modern çizgilerle birleşerek özgün dekorasyonlarla konfor arayanları farklı bir zaman yolculuğuna çıkarıyor. Modern evlerin içindeki bu renkli zaman tüneli, dünyanın en ünlü ünlü tasarım markalarından biri olarak kabul edilen Houzz imzasını taşıyan “Houndstooth Balloon Chair” modeliyle fantastik dekorasyon seçkisini de ele veriyor.
Ev dekorasyonunda mücevher olarak kabul edilen Masif ahşap iskelet üzerine pamuk iplikten dokuma kadife veya şönil kumaştan üretilen bu özgün Berjer, siyah ve beyaz renklerin eşsiz ve fantastik zıtlıklardan ortaya çıkan uyumunu gözler önüne seriyor.
Yaşadığımız çağın yaşanacak her şeyini biraz daha değerli kılmak için koltuğunuza kurulup, kendi siyah beyaz zamanınızın yolculuğuna çıkabilirsiniz…

ZAMANDA SİYAH BEYAZ YOLCULUK Görselleri
zaman,sandalye,tasarım,siyah,beyaz,yolculuk
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!