+90 224 241 91 18 - 19

Koltuğunuz Ne Kadar Hafif?

2016-10-11

Volkswagen Grubu Baş Tasarımcısı Walter de Silva, Audi Concept Design Studio ve dünyanın en prestijli dekorasyon markalarından Poltrona Frau işbirliğinde tasarlanan koltuk havada asılı görünümü ile markanın ultra hafiflik teknolojisine vurgu yapıyor

Almanca’da “hava” anlamına gelen Luft olarak adlandırılan koltuğun gövdesi, tamamen alüminyumdan oluşuyor. Audi’nin ultra hafiflik felsefesiyle geliştirilen Luft’un oturma bölümü, alüminyumun verdiği hafiflik hissiyle, havada asılı hissi veriyor. Üst kalite Pelle Frau deriyle kaplanan koltuğun, kol dayama bölümü, gövdeyle birleşerek, koltuğa fonksiyonellik ve konfor katıyor.
“Bu konsept projemizdeki amacımız, Poltrona Frau’nun eşssiz el işçiliği ve zanaatkarlığını, Audi Design’ın deneysel ve araştırmacı yaklaşımı ile buluşturmak ve bu iki felsefe arasında kusursuz bir denge bulmaktı” diye konuşan Walter de Silva, “ Bir sandalyeye baktığımda, gözüme takılan şey bir düzen ve disiplinin olması. Koltuk ise uzun bir günün sonunda rahatlamamı sağlamalı” dedi.

KOLTUĞUNUZ NE KADAR HAFİF? Görselleri
tasarım,koltuk,hafif,dekorasyon,prestij
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!