+90 224 241 91 18 - 19

Geometri Öğreniyoruz.

2017-01-10

Adı Kuvars Koltuk olan bu ilginç tasarım aslında göründüğü kadar karmaşık değil. Oldukça ilginç ve bir o kadar da pratik kullanımı olan bu koltuk Davide Barzaghi ve Yunan tasarım stüdyosu CTRL ZAK işbirliği ile tasarlanmış.
Kuvars kristalinin doğal görüntüsünden ilham alan tasarımcılar bu ürünün üretiminde ekolojik malzemeleri tercih etmişler.
Yastıklarının kolayca çıkarılabildiği Kuvars Koltuk, şık ve estetik görüntüsünün yanı sıra, küçük mekanlar için ideal bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Üzerindeki tüm geometrik yastıkların ayrıca minder olarak kullanılabildiği bu tasarım gri gölgeli ekolojik kumaşlarla kaplanmış. İtalyan D3CO tarafından üretilen tasarım, gerek üretiminin zorluğu gerekse her bir koltuğun diğerinden biraz daha farklı yapılması özelliği ile sınırlı sayıda piyasaya sürülmüş. Görüntüsündeki köşegenlerin aksine yumuşak bir dokuya sahip koltuk dilediğiniz parçalarda oturma alanına bölünürken, akşam kolayca toplanıp tek parça haline gelebiliyor. Meraklıları için bu yapboz koltuğun rakamı 14.000 dolar civarında

GEOMETRİ ÖĞRENİYORUZ. Görselleri
tasarım,geometri,pratik,koltuk,şık,estetik,mekan
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!