+90 224 241 91 18 - 19

Le Meridien İstanbul Etiler’in ‘presidential Suit’i “dünyanın En İyi 101 Suit”inden Biri Seçildi

2016-10-11

Şehrin yeni nesil oteli Le Meridien İstanbul Etiler, Dünyanın tescilli tek Jet set yayını olan Elite Traveler tarafından hazırlanan “Dünya üzerindeki en iyi 101 Suit” listesine girerek “best on the planet” unvanını aldı.

05 Ağustos, 2013 – İstanbul’un her iki yakasına da hakim muhteşem manzarası ile dikkat çeken, şehrin yeni nesil oteli Le Meridien İstanbul Etiler’in ‘Presidential Suit’i, dünyanın tescilli tek jet set yayını olan Elite Traveler tarafından her yıl hazırlanan ve dünya üzerindeki en iyi suit odalar için rehber niteliğindeki listeye girerek “Best On the Planet” unvanını aldı.
Editörler ve derginin ünlü okurlarından oluşan jüri tarafından, lokasyon, dizayn, stil, servis ve konfor kriterleri göz önüne alınarak belirlenen en iyiler listesi dünyanın dört bir yanındaki yeni otellerden oluşuyor.
Bugüne kadar Tarkan ve Kobe Bryant gibi pek çok ünlü ismi ağırlayan Le Meridien İstanbul Etiler’in Presidential Suit’i konaklamaların yanı sıra kokteyller, özel VIP yemekler ve kutlamalar için de ev sahipliği yapıyor.

Le Meridien İstanbul Etiler’in ‘Presidential Suit’i “Dünyanın En İyi 101 Suit”inden Biri Seçildi Görselleri
seyahat,şehir,otel,manzara
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!