+90 224 241 91 18 - 19

Mobilyalarınızı Yaza Hazırlamak İçin Pratik Öneriler

2016-10-11

Yaz aylarının kendisini hissettirmesiyle beraber insan psikolojisindeki enerjik değişimde kendini de göstermeye başladı. Ruhumuzu yenileyen yaz aylarında sıra evdeki değişikliklere geldi.

Özgün tasarımları ve modern üretim teknikleriyle sıra dışı mobilyanın adresi Alfemo, evlerinde yaz hazırlığı yapanlara, yeni evleneceklere yönelik yaz hazırlığı önerilerinde bulundu.

Yaz cıvıltısını evlerde hissetmeniz için Alfemo Mobilya’nın önerilerine göz atmadan yaz hazırlığına başlamayın. Yapacağınız ufak dokunuşlarla yazın neşesini evinize taşıyabilirsiniz.

• Duvar renginizi değiştirin. Yazı yansıtan cıvıl cıvıl renk tonlarıyla hem mobilyalarınız hem eviniz daha ferah bir görüntüye kavuşur.

• Kışın koltuklarınızda kullandığınız kadife kumaşlar yerine hem ferahlık hem de görsellik için koltuklarınızı keten kumaşlarla giydirebilirsiniz.

• Yaz çiçeklerini vazonuzda, saksılarda kullanarak mis kokularla evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

• Yaşam alanımızdaki mobilyalar ruhumuzu yansıtır. Mobilyaları özel temizleyiciler silmeli ve özel yağ ile yağlamalıyız. Böylece hem sağlıklı, hem de dayanıklı olacaklardır.

• Dekoratif aksesuarla evinizde yaz esintisine kavuşabilirsiniz. Koyu renk zigonlar yerine cam, deniz kabuğu gibi organik malzemeler içeren aksesuarlar kullanabilirsiniz.

• Bahçe ve balkonlarda fazla vakit geçireceğimiz şu aylarda zamanımızı daha keyifli hale getirmek için aydınlatma ve mobilya düzenlemesi yapabilirsiniz. Mobilyalarınızı açık renk kumaşlarla dekore edebilir, aydınlatmada renkli fenerleri kullanabilirsiniz.

• Kışın kullandığınız şöminenize ihtiyacınız kalmadı. Şöminenizdeki renkli aydınlatmalarla odanıza renk katabilirsiniz.

• Renkli perdeleri tercih edin. Perdelerinizde kullanacağınız renkli motifler yaşam alanınıza esenlik kazandıracaktır.

Halı yerine kilimi tercih edin. Kalın halılar yerine bol renkli kilimlerle yerlerinizi daha aydınlık gösterebilirsiniz.

MOBİLYALARINIZI YAZA HAZIRLAMAK İÇİN PRATİK ÖNERİLER Görselleri
öneri,mobilya,pratik
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!