+90 224 241 91 18 - 19

Eviniz İçin 15 Öneri

2016-10-13

1
Marshall ile renklerin enerjisi
Duvarların makyajı olarak nitelendirilen boya,bir mekanı olduğundan küçük, yada büyük kasvetli yada ferah gösterebilme özelliğine sahip.Marshalın son teknoloji sistemle hazırlanmış boya alternatifleri mekanlarınızı değiştip güzelleştiriyor.

2
DOĞRU RENKLERİ KOMBİNLEYİN
Renklerin etkileri gözönünde bulundurarak onları doğru kombinlerle dengelemeye çalışmalısınız.Yeşil eğiten ve arındırıcı bir renktir.Kırmızının yoğun olarak kullanıldığı mekanlarda,turkuaz e yeşil ile denge sağlıyabilirsiniz.Mavi renk ,dinlendirici,iyileştirici ve sakinleştirici bir etki yaratır.Turuncu ise duygularınızı harekete geçirerek enerjinizi artırır.

3
ROMANTİK BİR ETKİ YARATIN
Yatak odaları için romantik akımın yansıması uçuk pembe tonları lila gibi mourn değişik tonlarını denemenizi öneriyoruz.Pembe ve lila tonları,beyaz mobilyalar ve çiçekli desenli aksesuarlarla güzel bir bütünlük sergileyecek.Aynı zamanda uyku problem çekenler için ideal sayılan bu renkler huzur veren ve sajkinleştiren yapısıyla odanıza dinginlik katacaktır.

4
RENK TRENDLERİNİ TAKİP EDİN
Genel olarak renk trendlerinde iki ana akım dikkati çeker.İlki sadelik ve içedönüklük,ikincisi canlılık ve dışavurum.Yaşadığı mekanlarda canlılığı arayanlar Düfanın neon renkleri eğlenceli, iddialı, vazgeçilmez ve cesur tonlarını deneyebilirsiniz. Tek rengin yanı sıra farklı renk uygulamaları ile duvarlarınızı renklendirirken istediğiniz rengi bulamamaktan endişeleniyorsanız, Düfa Mix Renklendirme Sistemi tam size göre… Siz sadece hayal edin, yüksek performanslı kokusuz, yüksek örtme gücü ve tam silinebilir özellikleri ile Düfa sizin için yaratsın.

5
MEKANLARDA UYUMU YAKALAYIN
Açık renkler mekanları olduğundan büyük,koyu renkler ise olduğundan küçük gösterir.Zıt renklerin biraarada kullanılmasının tamamlayıcı olduğunu unutmayın.Tuna Ev’in sonbahar koleksiyonunda retro tarsi yansıtırken kumaş koleksiyonundaki renkler ile evinizde canlılık ve ferahlık hissini canlı tutabilirsiniz.
Beyazlar, turkuazlar, sarılar, indigo mavileri, yeşiller eşlik etsin sonbahara ve rengârenk bir sonbahar koleksiyonu ortaya çıksın evinizde.

6
VAZGEÇİLMEZ KLASİKLER
Günümüzde çağdaş mobilya severler kadar klasikten vazgeçemiyenlerde var.Mekanlarında klasik mobilyalardan vazgeçemiyenler için Fatih Kral kolaksiyonu mobilyalar salon ve antreleriniz için ideal.

7
HALIDA CESUR KESİMLER DENEYİN
Cesur bir halı seçimiyle tablo gibi bir ev oluşturabilirsiniz.

8
DÜŞLEYİN,YAPIN ,OLSUN
Klasik ve modern çizgileri birarada kullanmakta tereddüt etmeyin.Doğtaş mobilyanın 2013 yılı tasarımı olan Country modeli İkili ve berjerin yanında çiçek desenli üçlü koltuğuyla mekânlarınıza hareketli ve şık bir görünüm kazandırır.

9
RAF SİSTEMLERİ KULLANIN
Çoçuk odalarında oyuncaklar ve kitaplar için ekstra Alana ihtiyacınız olacak.Duvara monte edilen raf sistemleri tamda bu soruna çözüm bulmak için üretilmiş.

10
YÜZDEYÜZ TEKSTİL YÜZEYLER KULLANIN
Kış aylarının solgun renkleri arasında kaybolmak istemeyenlerdenseniz Tepe Home’un yüzlerce çeşit kumaş seçeneği bulunan döşemeli ürünleri tercih edebilirsiniz .Sezon trendlerini ürünlerine yansıtan Tepe Home, doğallık, retro ve vintage öğeler, sıcak renkler ve desenler ve etnik dokunuşların harmanlandığı yepyeni koltuklarını siz dekorasyon severlerin beğenisine sunuyor.

11
RENK VE DESENLERDEN BİR YAŞAM OLUŞTURUN.
Deri, kadife, pamuklu, keten doğal kumaşlar; metalik etkiler , özellikle altın çizgiler, ekoseler, çok renkli grafik desenler, danteller, oyalar, jakarlar, püsküller, 3 boyutlu etki yaratan döşemelik kumaşlar, geri dönüştürülmüş ve biraraya getirilmiş malzemeler bu sezon evinizin vazgeçilmezlerinden olabilir.

12
CAMIN ZARİF ETKİSİNDEN YARARLANIN
Yaşadığınız ortamdaki ışığı ve doğal aydınlığı arttırmanın yolu pastoral esintiler taşıyan saydam objeler ve aynalarla mümkün. Online alışveriş sitesi Evdebir.com ürünleri ile sonbaharın renklerini ve camın saydamlığını bir araya getirdiği yeni konsept önerisi ile ışığı ve doğal aydınlığı yaşam alanlarına daha çok yansıtabilirsiniz.

13
EVİNİZ KADAR KENDİNİZİDE ŞIMARTMAYI UNUTMAYIN
pamuk nevresim takımları ve yatak örtüleri, gecelikler, sabahlıklar, terlikler ile yatak odalarınıza; havlu, bornoz ve paspaslar ile banyonuza; kırlentler, masa örtüleri ve ev aksesuarları ile evinize VE cildinize yazın doğallığını getirin.

14
ÇERÇEVE YERLEŞTİRMEK BİR SANATTIR.
Tablo ve çerçeveleri sergilemenin çok çeşitli yolları var.Çerçevelerinizi asarak değerlendirebileceğiniz gibi şık bir sehpa üzerindede sergileyebilirsiniz.Asara kullanmayı tercih edenler için;asma işinin içine sanatsal bir boyut katarak mekanlarınızda farklılık yaratabilirsiniz.İrili ufaklı tablo çerçeveleri dağınık bir kolaj yöntemiyle çok şık duracaktır.

15
KİSİSEL SEÇİMLER YARATICI DUVARLAR
Evlerin boş tuvalleri olarak bilinen duvarlar,teknolojik imkanlar ve yataıcı olanaklarla birleştirildiğinde ortaya birbirinden farklı kombinasyonlar çıkabiliyor. Nishart özel tasarım duvar kaplamaları ile evinizi zahmetsizce bambaşka bir havaya büründürmeniz mümkün.

EVİNİZ İÇİN 15 ÖNERİ Görselleri
önerş,kombin,yaratıcı,enerji,renk
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!