+90 224 241 91 18 - 19

Oturma Alanlarına Stil Önerileri

2017-01-20

Teknoloji’yi Konfor ile Birleştiren Marka CASA MOBİLYA

Mobilya ya getirdiği farklı ve yenilikçi bakış açısıyla dünyaca tanınan güçlü bir marka kimliği geliştirmeyi hedefleyen Casa, tümüyle kendine özgü tasarımları ile beklentilerin de ötesine geçiyor. Casa, klasik minimalist tarzın belirleyici özellikleri olan net ve güçlü çizgileri benimseyerek, cesur renkler ve organik dokulara odaklanarak iç mekânlarınız için farklı kullanım alışkanlıkları sunuyor.


Hillside Köşe Kanepe
Oturma Alanlarına Stil Önerileri
Yumuşak dokusuyla rahatlık hissini ön plana çıkaran Hillside kanepe, farklı oturum seçenekleri sunan yapısıyla her tarza ve beğeniye uygun olarak kullanılabiliyor.

Axis Mermer Masa
Oturma Alanlarına Stil Önerileri
Mermerin ve ahşap malzemenin en zarif şekilde kullanıldığı Axis masa doğadan ilham alınarak tasarlanmış. Farklı form ve desen alternatifleriyle yaşam alanlarınızı enerjisi yüksek mekanlara dönüştürüyor.

May kanepe
Oturma Alanlarına Stil Önerileri
Konforu ve modernliği sevenler için tasarlanan May kanepe, hafif görünümü, yalın hatları ve rafine duruşuyla Casa kalitesini yansıtıyor.

Panama Masa
Oturma Alanlarına Stil Önerileri
Her mekanın vazgeçilmezi ahşabın klasik ve yalın dokusu ile modern çizgiler kullanılarak tasarlanan Panama Masa, evlerinizde sizinle bütünleşebilen karakterize mekanlar yaratmanız için ilham kaynağı oluyor.

Africa Büfe
Oturma Alanlarına Stil Önerileri
Malzeme, doku ve estetik tutkusunu ön plana çıkaran tasarımıyla evinizin ihtiyaçlarına uygun olarak üretilen Africa büfe, oturma alanlarınız için alternatif dekorasyon çözümleri sunuyor.

Loft Sehpa
Oturma Alanlarına Stil Önerileri
Mermer ve metalin çarpıcı birlikteliğiyle tasarlanmış Loft sehpa oturma alanlarının en fonksiyonel ve gösterişli tamamlayıcı parçalarından biri.Samimi Rahat Stil Sahibi
Yüksek kalite,yeni nesil modern ve klasik mobilya ürünleri ile dikkat çeken Viva Story 1978 yılında başlattığı zanaat yolculuğunu kendine ait tarzıyla evlere taşıyor. Her detayın incelikle düşünüldüğü modeller ile evinize farklılık,lüks ve konfor getiren Viva Story doğanın kendiilerine sunduğu ahşap,deri,metal ve mermeri bilgi ve tecrübeleri ile tasarımlarına aktarıyor.

Viva Story ürünleri ile salonunuzu baştan yaratabilir veya küçük dokunuşlarla
bambaşka bir hava yaratabilirsiniz. Viva Story kendine has cila ve oyma teknikleri klasik olduğu kadar modern tarzda ürettiği ürünleri ile en yeni trendleri kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Viva Story’nin rahatlığı kadar şıklığıyla göz dolduran Ramses Kanepe koleksiyonu ile günün yorgunluğunu arkanızda bırakacaksınız. Fonksiyonel yapısı ile keyfinize farklı bir kullanım zevki sunan seri doğal deri görüntüsü ile salonunuza efektif bir ruh kazandırıyor.Comet kanepe
Oturma Alanlarına Stil Önerileri
Viva Story’nin oturma grupları salonlardaki yaşanmışlık duygusuna ahenkli bir şıklık katıyor.Elit renkler,iddaalı çizgiler ve ekstra konfor Viva Story’nin oturma gruplarının öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Comet kanepe ekose kumaşı davetkar ve zarif detaylarıyla hem yürekli hem asil

Ramses kanepe
Oturma Alanlarına Stil Önerileri
Viva Story hiç vazgeçemediği Ramses koleksiyonu ile ekana şık ve etkileyici bir atmosfer katma konusundaki iddiasını sürdürüyor.Fark yaratan duruşu, doğal seri döşemesi ve incelikle düşünülmüş detayları ile evinizin maestrosu olacak. Ramses Kanepe, tasarım dili ile sakin, dingin ve huzurlu bir atmosfer yaratırken sıradanlıktan çok uzakta bir şıklık sunuyor.

Nube orta sehpa
Oturma Alanlarına Stil Önerileri
Kusursuz bir yaşamın tüm detayları; rahatlık, fonksiyonellik ve modern stilin mükemmel yorumu Nube Orta Sehpa tamda bu ifadelerin tasarımla buluşmuş hali. Bugüne kadar hep itelenen ve horgörülen orta sehpalar Viva Story koleksiyonlarında en fazla emek ve ilgi gösterilen parçalar arasında.DANCA İLE ŞIKLIK YARIŞINA HAZIR MISINIZ?
1997 yılında Hollanda’da kurulan ve “yaşam boyu konfor ilkesiyle” yoluna devam Danca, bilgi ve birikimleri ile birlikte Bursa’da üretimine devam ediyor. Koltuk grubu ve kanepe üreten Danca, 2011 yılından beri evinizin en güzel köşelerinde yerini almak konusunda iddialı.

Capella
Oturma Alanlarına Stil Önerileri
2014 yılında Danca’nın koleksiyonları arasında yerini alan üründe kanepe ve koltuklarda bulunuyor. Evinize şıklık katacak olan kanepe ve koltuğunuzda keyifli dakikalar sizi bekliyor.

Cortez
Oturma Alanlarına Stil Önerileri
2015 Private koleksiyonundan olan kanepede, tüm yorgunluğunuzu giderecek ve konforu yeniden keşfedeksiniz. İhtiyacınıza göre 3 farklı boyutta kanepe seçme şansınızda var.

Alexis
Oturma Alanlarına Stil Önerileri
Alexis, 2011 yılından bu yana koleksiyonda yerini alan üründür. Farklı boyutları bulunan kanepeyi evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Clinch
Oturma Alanlarına Stil Önerileri
Koleksiyona 2008 yılında katılan bu ürünü çok amaçlı kullanmak sizlerin elinde. İster aynı oda içersinde isterse parça parça halinde kullanabilirsiniz. Modern tasarıma sahip olan ürün evinizin bir köşesinde yerini almaya hazır.

stil,öneri,galeri,minimalist,mermer,stil sahibi
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!