+90 224 241 91 18 - 19

Mobilyalarınızı Yaza Hazırlamak İçin Pratik Öneriler

2017-03-20

İnsan bu soğuklarda yazı düşünmekte zorlanıyor ama belki de bize yazı hatırlatacak bazı şeylerle uğraşmak sandığımızdan iyi gelecek ve bize enerji verecektir.
Bizim bu konuda önerimiz yaz ayları gelmeden mobilyalarla ilgili yapacağınız bazı hazırlıklarla kendinizi gelecek sıcak günlere inandırmak olabilir.
 
Yaza gelmeden duvar renginizi değiştirin. Yazı yansıtan cıvıl cıvıl renk tonlarıyla hem mobilyalarınız hem eviniz daha ferah bir görüntüye kavuşacaktır.
 
KOLTUKLARI KILIFLARI HAZIRLAYIN
MOBİLYALARINIZI YAZA HAZIRLAMAK İÇİN PRATİK ÖNERİLER
Kışın koltuklarınızda kullandığınız kadife kumaşlar yerine hem ferahlık hem de görsellik için koltuklarınızı keten kumaşlarla giydirmeniz güzel bir değişiklik olacaktır. O nedenle kışlık kılıfkarın yerne yapacağınız yazlık keten kılıflar için doğru ölçüyü alma zamanı.
 
ÇEVRE DÜZENLEMESİ
MOBİLYALARINIZI YAZA HAZIRLAMAK İÇİN PRATİK ÖNERİLER
Size yazı hatırlatacak ama sizinle aynı sıcaklığa ihtiyaç duyacak birlikte ısınacağınız yaz gelince de balkonda aynı havayı paylaşacağınız çiçekler ve tohumlar edinin.
 
KİŞİLİĞİNİZİ ANLATAN AKSESUARLAR EDİNİN
MOBİLYALARINIZI YAZA HAZIRLAMAK İÇİN PRATİK ÖNERİLER
Dekoratif aksesuarla evinizde yaz esintisine kavuşabilirsiniz. Sizin kişiliğinizi de yansıtan aksesuar seçimlerinizin yanı sıra koyu renk zigonlar yerine cam, deniz kabuğu gibi organik malzemeler içeren aksesuarlar kullanabilirsiniz.
 
BAHÇE AYDINLATMASI ÖNEMLİDİR
MOBİLYALARINIZI YAZA HAZIRLAMAK İÇİN PRATİK ÖNERİLER
Bahçeniz varsa bahçenizin, balkonunuz varsa balkonunuzun aydınlatması yaz gecelerini hatırlatması açısından çok önemlidir. Bu bölümleri daha keyifli hale getirmek için aydınlatma ve mobilya düzenlemesi yapabilirsiniz. Mobilyalarınızı açık renk kumaşlarla dekore edebilir, aydınlatmada renkli fenerleri kullanabilirsiniz.
 
RENKTEN KORKMAYIN
MOBİLYALARINIZI YAZA HAZIRLAMAK İÇİN PRATİK ÖNERİLER
Evinizde size anlatan renkleri tercih edin. Bununla da yetinmeyin, renkli perdeleri tercih edin. Perdelerinizde kullanacağınız renkli motifler yaşam alanınıza keyif ve ferahlık kazandıracaktır.
Halı yerine kilimi tercih edin. Kalın halılar yerine bol renkli kilimlerle yerlerinizi daha aydınlık gösterebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!