+90 224 241 91 18 - 19

İlham Veren 10 Şömineli Ev

2017-02-13

Hızla gelişen inşaat sektörü, kentsel dönüşüm, yeni bina sistemleri derken, teknolojide ki gelişmeler de artık neredeyse bir zamanların masalsı ısınma aracı şömineleri her eve girer kıldı. Şömine verdiği sıcaklık, yarattığı romantik ortam ve ateşin büyüleyen dansı ile hepimiz için asli ısınma aracı olmasından önce özel bir keyif. Dekotrend olarak biz de evlerine şöminenin katacağı farklı hissi sevenlere İlham veren 10 şömineli ev seçtik.

ŞÖMİNEYE NAZIR
İLHAM VEREN 10 ŞÖMİNELİ EV
Eve hakim bir şömine düşüneneler için özellikle Amerikan mutfak sistemli evlerde hem mutfağa hem de salona hakim bu model şömine severler için ilham verecek modellerden biri.

KLASİK AMA ÇEKİCİ
İLHAM VEREN 10 ŞÖMİNELİ EV
Odanın en uygun köşesine yerleşen ve ona bakan oturma grupları ile güçlenen klasik bu şömine modelinde onu süsleyen duvara yapılan uygulama bu şömineyi daha da çekici kılıyor.

SADE SEVENLER
İLHAM VEREN 10 ŞÖMİNELİ EV
Şöminelerin elektrikli modelleri, özellikle evlerinde baca ve odun kiri istemeyenler için oldukça revaçta. Minimalist dekorasyonu tercih edenler için bu elektrikli şömine ve modelleri oldukça yoğun ilgi görüyor.

ÇATI KATININ KEYFİ
İLHAM VEREN 10 ŞÖMİNELİ EV
Çatı katı için tasarlanan bu özel şömine gerek silindirik yapısı gerekse odaya hakim orta konumu ile evlerinde şömine arayanların çatı katının gözdesi olacak.

SALONDAKİ ASALET
İLHAM VEREN 10 ŞÖMİNELİ EV
Yine klasik taş duvar içine gömme odunlu bir şömine örneği ile ilham almak isteyenlere farklılık yaratmak istedik. Klasik mobilyalarla çevrili bu şömine modeli oturma odaları ve salonlara asalet katıyor.

KÜÇÜK AMA GÜÇLÜ
İLHAM VEREN 10 ŞÖMİNELİ EV
Modern tarz dekorasyonu benimseyen ve duvarlarına taş özel kaplama istemeyenler için duvara gömme bu elektrikli şömine modeli kolay kurulumu ve odayı bölmeyen görüntüsü ile fark yaratıyor.

YATAK ODALARINDA ATEŞİN DANSI
İLHAM VEREN 10 ŞÖMİNELİ EV
Şömineler giderek evin her alanına hakim olan bir ısınma ve keyif malzemesi olmaya devam ediyor. Yatak odalarında şömine keyfi yaşamak isteyenler için düşünülen bu model elektrikli ve duvara kolayca monte edilmekte.

KIŞ BAHÇESİ KEYFİ
İLHAM VEREN 10 ŞÖMİNELİ EV
Şöminelerin bir küçük modelleri balkonlarda bahçelerde barbekü adı altında hayatımıza gireli oldukça uzun zaman oldu. Yeni dönemde bu sistem değişmeye özellikle bahçelerinde farklı ortamlar yaratmak isteyenler için düşünülen bu model odunlu ve her tarafı camla kaplı olan modellerden. Böylece nerden bakarsanız bakın taşlarla çevrili camın için ateşin büyüsünü izleme şansınız olacaktır.

GENÇ VE DİNAMİK
İLHAM VEREN 10 ŞÖMİNELİ EV
Modern ve çağdaş çizgileri ile bu dış bacalı şömine evlerinde şömine sıcaklığını isteyenlere konforlu bir seçenek sunuyor.

GELENEKSEL AMA VAKUR
İLHAM VEREN 10 ŞÖMİNELİ EV
Geniş evler için dizayn edilen bu şömine geleneksel yapısını korurken güçlü baca sistemi ve odunlu olması seçeneği ile vakur ve keyifli zamanların vazgeçilmezi olacak.

şömineli,ev,galeri,bahçe,keyif,klasik,sade
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!