+90 224 241 91 18 - 19

Her Tarza Oturma Odaları

2017-02-07

Nasıl ki herkesin kendine ait bir tarzı varsa dinlenmek için de hepimizin kendine ait yöntemleri var.Kitap okuyarak yada arkadaşlarınızla film izleyerek rahatlıyor olabilirsiniz.Belki de ilgi alanlarınıza yoğunlaşarak veya çocuklarınızla ilgilenerek kafanızı dağıtıyorsunuzdur.İşte tüm bu değerler anlar evin en işlevsel odası olan oturma odalarında gerçekleşiyor.Çünkü burada kural plan yok.Tek yapmanız gereken,tarzınıza ve beğenilerinize uygun bir alan yaratmak.

KLASİĞİM AMA MODERN ÇİZGİLERİM VAR
Her Tarza Oturma Odaları
Bu oturma odasında her şey ne için gerekiyorsa onun tam karşılığı için vardır. Oturmak için rahat oturma grupları, sade ama asil renk seçimleri, taş duvarlarla vurgulanmış ama süs olmaktan çok ısıtma sistemi olarak kurgulanmış şöminesi ile klasik anlayışını modern çizgilerle severlere uygun bir oturma odası.

SANATI SEVEN BİR AİLEYİZ
Her Tarza Oturma Odaları
Sanatı seven ve bunu sanatın her kolu ile ilgilenen aile bireylerine uygun bir dekorasyonla tamamlayan oturma odası modellerinden biri Piyanodan kalkan eşinizle, oturma odanızın duvarında gelecek gördüğünüz bir ressamın alınan resmi hakkında konuşan bir aileyiz diyorsanız bu model tam size göre.

RAHAT OTURUN BEYLER
Her Tarza Oturma Odaları
Son derece erkeksi bir çalışma odasının devamı niteliği sayılabilecek bu oturma odası insana rahat oturun beyler dedirten cinsten.

OTANTİK DOKUNUŞLAR
Her Tarza Oturma Odaları
Modern ve rahat bir oturma grubunun otantik detaylarla süslendiği güzel oturma odası örneklerinden biri. Geniş oturma grupları, yine büyük ahşap sehpa, dokuma kilim ve bakır süs eşyaları ile güçlendirilen oturma grubu mermer taşlı şöminesi ile ortamı da ısıtıyor.


DERİN KLASİK
Her Tarza Oturma Odaları
Klasik tarzı benimseyenlerin hoşuna gidecek modellerden biri klasik oymalarla süslenmiş geniş ve büyük oturma grubu modeli olacaktır.


DENİZE ÖZLEM
Her Tarza Oturma Odaları
En çok neyi özlerseniz, evinizi en çok onunla döşersiniz. Deniz tutkunları denizcilik malzemeleri ile oturma gruplarına enerji katmışlar, peki siz en çok neyi özlediniz?


RETRO HER YERDE
Her Tarza Oturma Odaları
Geçmişin esintilerini modern bir yorumla harmanlayan mobilya seçimi ve renklerde ki yaklaşımla Retro sevenlerin, ah nerede o eski dekorasyonlar diyenlerin tercihi bir otuma odası ile devam ediyoruz. Mobilya ve duvar renk seçimine ton sür ton yaklaşan tüylü yastıklarla zenginleşen oturma odası büyük ahşap sehpa ve masa ile tamamlanmış.

KONFOR DÜŞKÜNLERİNE
Her Tarza Oturma Odaları
Ufak ama kimliğimi belli eden ve kendimi rahat hissedeceğim bir oturma odası istiyorum diyenler buraya. Bu kendini gösteriyor ki, bir bey odası ama bu oturma odasını kendi kişiliğinize ve renklerinize göre değiştirmek sizin elinizde.

galeri,oturma,odası,sanat,otantik dokunuşlar,retro
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!