+90 224 241 91 18 - 19

Duvarların Dili Olsa

2017-05-22

Taş duvarlar aslında sadece görsel anlamda değil, ısınma ve ortama verdikleri şıklık olarak da önemli malzemelerden biri olarak karşımızda yükseliyor. Evlerinde veya iş ortamlarında taş duvar yaptırmak isteyenlere birkaç örnekle birlikte keyifli bir tüyo sayfası hazırladık, sizde hazırsanız başlayalım…

Yerin darlığı yenin de darlığı anlamına gelmez. Taş duvar kaplatmak isteyenler bu bahaneleri bir kenara bırakarak kaplayacakları yeri doğru seçmeye başlayabilirler. Taş duvarlar mekanın genel renklerine uyum sağlayabilecek bir renk skalasına sahip. Günümüz teknolojisi kişisel zevklere uygun renkleri kullanmaya olanak tanıyor. Bu örneğimiz kapalı bir kış bahçesine konumlandırılacak barbekü için hazırlanmış duvar ve bacası. Olabildiğince doğal renklerin kullanıldığı bu taş duvar özellikle barbekü içinde yerini aldıktan sonra daha da cazip hale geliyor.
DUVARLARIN DİLİ OLSA

İnsan banyosunda taş duvardan başka ne isteyebilir ki? Son derece sade ve şık bu tasarımda banyonun geneline hakim eflatun tonuna uygun taşlar seçilmiş. Daha sonra bölünerek oluşturulmuş bu banyoda duvara kaplanan taş bu bölme görevini asilce yerine getirmiş.
DUVARLARIN DİLİ OLSA

Bir taşın eve katacağı sıcaklığı asla tahmin edemezsiniz. Doğru uygulama ve taş seçimi evinize sadece sıcaklık katmakla kalmayacak aynı zamanda yarattığı atmosferle yaşam alanlarınızda farkınızı ortaya koymanıza da yardımcı olacaktır.
DUVARLARIN DİLİ OLSA

Mutfaklara döşenen taşlar odalara oranla daha fazla cesaret isteyen bir dekorasyon türü. Yemek yapmak veya mutfakta zaman geçirmek insanlar için artık neredeyse özel bir zevk haline geldi. Bu özel zevki daha da özel kılan taş duvarlar olabilir. Taşın kolay silinip zor leke tutması ve görsel anlamda olduğu yere verdiği şıklık bir mutfağa da çok yakışacaktır.
DUVARLARIN DİLİ OLSA

Mutfakta bir şömineniz olsun istemez miydiniz? Hayallerinizi süsleyen mutfak nasıl bir modeldir ondan emin değiliz ama böyle ferah ve geniş bir mutfağa etrafına taş döşemeyle yerleştireceğiniz bir şömine bizce gerçekten hayal edilmeye değer.
DUVARLARIN DİLİ OLSA

Duvarları en çok taşlar anlar. Odalarınızda daha fazla yer kazanmak veya atıl alanlarınızı kullanılacak bölümlere dönüştürmek için araya ördüreceğiniz taş duvarlar size çok tarz bir separetör görevi üstlenebilir.
DUVARLARIN DİLİ OLSA

Şairin dediği gibi “Ağır ağır çıkacaksın merdivenleri” siz çıkarken belki elleriniz taşlara değer. Keyifli bir dekorasyon örneği daha karşınızda. Dubleks yaşam alanlarının vazgeçilmezi merdivenleri tamamlayan duvarlarda uygulanan taşlar insana evinden başka bir yere gittiği havası da uyandıracaktır.
DUVARLARIN DİLİ OLSA

Kim demiş fırınlar taş sevmez diye? Taş fırın oluyorsa, fırının da taşla çevrilmiş bir duvarı olabilir. Mutfağınıza doğru konumlandırılan taşla ocak ve havalandırmayı kolaylık çözebilir ve mutfağınızı herkesten farklı bir tarzda döşemenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.
DUVARLARIN DİLİ OLSA

dekotrend,duvar,duvarların dili olsada konuşsa,dekor
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!