+90 224 241 91 18 - 19

Burçlara Göre Yatak Odaları

2017-05-15

Yengeç
BURÇLARA GÖRE YATAK ODALARI
Huzuru evlerinde bulmaktan hoşlanan yengeçlerin yatak odası seçimleri de tam bu durumlarına uygun olur. Uçuşan tüller, sade ama şık detaylar soft renk seçimleri, bir yengeç burcunun vazgeçemeyeceği dekoratif unsurlardır. Sevgi dolu kalplerini en güzel yatak odalarında dinlendiren yengeçler istekleri dışında döşenen bir odada ya mutsuz ya da uykusuz kalırlar.

Akrep
BURÇLARA GÖRE YATAK ODALARI
Son derece keskin hatları olan bir burç gibi görünmesine rağmen Akrep’ler özlerinde yoğun bir duygusallık taşırlar. Taşıdıkları bu duygusallığı yatak odalarındaki renk seçimlerinden algılamanız mümkün olabilir. Bunun dışında her zamanki gibi mobilya seçimlerinde keskin ve düz hatlı unsurlar önceliktedir.

Aslan
BURÇLARA GÖRE YATAK ODALARI
Özellikle yattığı yerden belli olan Aslan burcu insanının yatak odası seçimlerinde gösteriş biraz ön plana çıkabilir. Güçlü ve mağrur duruşlarına yakışan renk seçimleri ve gösterişçi yapılarını öne çıkaran o varaklı seçimleri ile aslan yattığı yerden aslanla yatan ise zevkinden belli olur.

Balık
BURÇLARA GÖRE YATAK ODALARI
Ah o iki ters yöne giden balık sembolü yok mu, işte her şeyin sorumlusu o. Balıklar yatak odalarında da o zıtlığı, o kararsızlığı yaşamazlarsa uyku onlara haram olur. Çok modern bir dekorasyon içine sırf hatırası var diye çok eski bir komidini yerleştirebilir, vintage bir yatak odasının köşesine post modern bir heykel kondurabilir ama balıklar yatak odalarını her ne şekilde dekore ederlerse etsinler, onların odasında uyumak insana inanılmaz bir huzur verir.

Başak
BURÇLARA GÖRE YATAK ODALARI
Uyumadan önce halletmeniz gereken işer varsa veya bir toplantıya katılacaksanız başakların yatak odalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düzen, titizlik renk uyumu, keskinlik ve düz hatlar başak burcu insansın yatak odalarında vazgeçilmezidir.
Yine de bir başak insanın yatak odası her ne kadar size gerektiğinde bir toplantı odasına dönüşecek izlenimi verse de, aslında son derece rahat ve deliksiz bir uyku çekmek için ideal odalardan biridir.

Boğa
BURÇLARA GÖRE YATAK ODALARI
Bir boğanın yatak odası aynı zamanda evidir. Duygusal devinimlerini ayakları yere basan ama bir o kadar da ateşli yapısını dingin bir şekilde uykuya teslim edeceği yeri dekore ederken titiz davranır boğa burcu insanı. Sıcak ve soft renkler yine size kendinizi güvende hissettirecek mobilyalarla döşelidir. Uyumak istemezseniz oturup günü değerlendirebileceğiniz bir oda arıyorsanız bu kesinlikle boğa burcu insanının yatak odasıdır.

İkizler
BURÇLARA GÖRE YATAK ODALARI
Bir zıtlıklar ama bir o kadar daha iddialar burcunun yatak odasına hoş geldiniz. Odaya girerken bir güneş gözlüğü takmanız ani renk değişimleri için sizi koruyabilir. Patlayan renklerin arasında sade mobilya seçimleri ya da rengarenk mobilyalar arasında belli olmayacak renk seçimleri ile ikizler sizi her zaman şaşırtacağının ipuçlarını vermektedir.

Koç
BURÇLARA GÖRE YATAK ODALARI
Birisi inatçı mı dedi? Koç burçları dekorasyon dünyasında infial yaratacak kadar kendi fikirlerine bağlı ve dediğim dedik yatak odalarını tercih ederler. Renkler ve mobilyalar istediği kadar sade olsun dekoratif aksesuarlarla o odayı bambaşka bir hale getirmeyi o karmaşanın içinde size garip bir huzur vermeyi kesinlikle başaracaklardır.

Kova
BURÇLARA GÖRE YATAK ODALARI
Yumuşak başlı ama içten içe son derece sert hatlı bu burç insanı gündelik hayatında sanata düşkünlüğünden mi bilinmez ama yatak odasında son derece sade ve düzenlidir. Renk seçimleri son derece bildik ve olağandır. Modern hatlı mobilyaları tercih eder. Fazla detaylardan hoşlanmaz ama az mobilya ile de yetinmez.

Oğlak
BURÇLARA GÖRE YATAK ODALARI
Bir oğlağın yatak odasında girdiğinizde renklerin uyumu, modernliğin geçmişle harmonisi ne demek gerçekten şahit olabilirsiniz. Koyu renkleri kıran açık ve soft renk seçimleri, bu harmonide size bir baişka güven duygusu verecektir. Oğlakların odasında sadece onlar değil açıkçası herkes çok rahatlıkla uyuyabilir.

Terazi
BURÇLARA GÖRE YATAK ODALARI
Dengelerin gücü, dengesizliğin dekorasyonu adına, bir terazinin yatak odasına hoş geldiniz. Hiç beklemediğiniz yerden fırlayan puantiyeler mi istersiniz, olmadık bir noktada gözünüzü alacak pötikarler mi istersiniz hepsi bir terazinin yatak odasının vazgeçilmezleridir. Yine de onlarda öyle bir şeytan tüyü vardır ki tüm bu dengenizi alt üst eden seçimlerinin arasında siz çok mutlu olabilirisiniz.

Yay
BURÇLARA GÖRE YATAK ODALARI
Bir yayın yatak odasına girmek körlemeden attığınız oku bulmaya çalışmak için amazon ormanlarına dalmaya benzer. Renkli, cıvıl cıvıl, hatta birbiri ile bağlantısı olmayan dekoratif unsurların bir arada olduğu yatak odasında eğlenmeye ve o curcunanın arasında mutlu olmaya hoş geldiniz.BURÇLARA GÖRE YATAK ODALARI,aslan,terazi,kova,koç,boğa,ikizler,yengeç,akrep,balık,başak,oğlak,yay
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!