+90 224 241 91 18 - 19

Beyaz Dekore Edilmiş 7 Mutfak

2017-03-31

Beyaz rengin insana verdiği temizlik, sükûnet ve huzurun yanı sıra kendini gösteren hijyen duruşu da onu dekorasyonun belli alanlarından ön plana çıkartıyor. Beyazın verdiği hijyen hissini ortaya çıkartan en güzel yerlerden biri de mutfaklar diyebiliriz.
Mutfağında beyazı sevenler için dünyadan 7 farklı beyaz mutfak örneği derledik.

BEYAZA MERMER YAKIŞIR
Beyaz Dekore Edilmiş 7 Mutfak
Mutfaklarda beyaz rengin vurgusunu arttıracak önemli yardımcılardan biri mermer olabilir. Beyazı daha ortaya çıkaran koyu tonlarda seçilen mermer, yer ve tezgahta kullanıldığında mutfağınızda istediğiniz etkiyi yaratacaktır.

BEYAZI EN ÇOK BEYAZ ANLATIR
Beyaz Dekore Edilmiş 7 Mutfak
Mutfağınızda beyazı kullanıyorsanız belki biraz daha cesaretle tamamen beyaz üzerinden bir dekorasyon düşünebilirsiniz. Beyaz renk kendi tonlarından devam eden bir dekorasyonla mutfağınızı çok şık ve temiz gösterecektir.

KLASİK AMA MODERN
Beyaz Dekore Edilmiş 7 Mutfak
Beyaz rengin klasik mutfaklarda ayrı bir yeri var. Ahşap zemin döşeme mermer tezgah ve setlerle desteklenen bu beyaz mutfak örneği ise klasik mutfak formlarını modernize ederek kullanmak isteyenler için ideal bir örnek olacaktır.

KESKİN HATLARDA BEYAZ YUMUŞAKLIĞI
Beyaz Dekore Edilmiş 7 Mutfak
Mutfağınızın modern görüntüsünü destekleyen keskin ve sert hatlı mobilya seçimlerinizi beyaz rengin yumuşaklığı ile birleştirmek isteyenlere farklı bir örnek sunuyoruz. Modern yaşamın getirdiği gerginlik ve stresi mutfağında tedavi edecekler ayrıca bu örnek sizin için de geçerli.

AYDINLIĞIN ADI BEYAZ
Beyaz Dekore Edilmiş 7 Mutfak
Mutfağını daha derin ve aydınlık görmek isteyenlerin renk seçimi olan beyaz renk küçük dokunuşlarla size daha aydınlık bir hava verecektir. Hem şık hem de tek ton üzerinden mutfak seçmek istiyoruz diyorsanız, bu örnek tam size göre.

BEYAZ ADA
Beyaz Dekore Edilmiş 7 Mutfak
Adalı mutfak kullanımı giderek yükselen bir trend. Mutfağın kullanım alanlarını çoğaltan ada her ne kadar daha fazla yer istese de özellikle desteklenen beyaz renkle gereken derinliğe sahip olabiliyor. Beyazla uyumu ise bu örnekte ada mutfağı daha vurgulu hale getiriyor.

İÇ AÇICI FERAHLIK
Beyaz Dekore Edilmiş 7 Mutfak
Daha dar ve uzun mutfaklarından kurtarıcı rengi beyaz olmaya devam ediyor. Doğru yerleşim planlaması ile mutfağını yaşam alanının devamı niteliğinde yerleştirmek ve kullanmak isteyenler için değişik bir örnek vermek istiyor ve bu mutfak neden sizin olmasın diyoruz.
dekotrend,dekorasyon,beyaz dekor,7 mutfak
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!