+90 224 241 91 18 - 19

Banyolarda Yeni Trendler

2017-05-15

Stres ve gerginlik, bedensel ve ruhsal boyutta rahatsızlıklara yol açtığı gibi, kişinin dış görünümünü de olumsuz etkiler. Banyoların rahatlatıcı etkisini hepimiz çok iyi biliriz. Dinlenme ve arınma merkezi banyolar inşaat firmalarının projelerinde hem sayı hem de alan olarak çoğalıyor. Bu nedenle ihtiyaç olmaktan çıkan banyolar evin diğer bölümleri gibi dekore edilen yerler haline geldiler.

Ahşabın sıcaklığı beyazın sadeliği bir arada
Banyolarda Yeni Trendler
Banyolarda beyaz her zaman tercih edilen renklerden biri olmasına rağmen yeni trendlerde kullanım alanında yoğun ahşap aksesuarlar görülmekte. Beyazın sadeliği ve verdiği temiz hissi ahşabın o geleneksel dokusu ,ile kullanmak isteyenlere güzel bir dekorasyon örneği.

İddaalı renk seçimi ve işlevsel formlar
Banyolarda Yeni Trendler
Renkler onları kullanan insanları ifade etmekteki en önemli unsurlardan birisi. Farklı ve işlevsel formları iddialı renklerle desteklemek son dönem banyolarda hızla yükselen trendlerden biri.

Aynaların mekanda yarattığı ferahlık
Banyolarda Yeni Trendler
Banyoların olmazsa olmazı aynaların, doğru kullanımı banyo dekorasyonunda önemli faktörlerden biri. Unutmayın aynaları doğru yerleştirmeniz banyonuzun hem olduğundan ferah görünmesini sağlayacak, hem de sizi kesinlikle daha hoş gösterecektir.

Şık detayların ilavesiyle kişiselleşmiş mekanlar
Banyolarda Yeni Trendler
Banyolar düşündüğünüzde kişiye ve ailelere özel kullanım alanlarıdır. Bu alanları kişisel zevkinizle güzelleştirmek kesinlikle sizin elinizde. Beğeninize, zevkinize uygun formları kullanmaktan çekinmeyin ve kendinizi banyolarınızda özgür bırakın.

Açık sistem feminen çizgiler
Banyolarda Yeni Trendler
Eski banyoların yerini çoktan açık sistem banyolar almaya başladı bile. Küvetlerin ve duş alanlarının açıkta bırakıldığı bu sistemlerde eski düze hatlar yerine oldukça yoğun biçimde feminen çizgiler de kullanılmakta.

Spa amaçlı minimalist yaklaşım
Banyolarda Yeni Trendler
Ruhunuzu dinlendirip kendinizi şımartmak istiyorsanız, değişik bir önerimiz olacak. Jakuzi ile desteklenen böyle bir banyoda ahşap ve bambunun sık kullanımı size kendi evinizde bir spa keyfi yaşatabilir.

Enerjinizi renkler anlatsın.
Banyolarda Yeni Trendler
Banyo dekorasyonunda özellikle altını çizdiğimiz nokta bu kullanım alanlarının kişiye çok özel yerler olmasıdır. Buradan yola çıktığınızda banyonuz gelenlerin ne düşüneceğinden çok size enerji vermeli. Renkleri ve farklı dizaynı sizi mutlu ettiği gibi kullanmaktan asla çekinmeyin.


banyolarda yeni trendler,banyo,trend,yenilik,dekotrend
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!