+90 224 241 91 18 - 19

2017 Yılı Salon Dekorasyon Trendleri

2017-02-14

Ev dekorasyonunun şüphesiz en önemli ayağı renk kombinasyonu. Seçtiğiniz renklerle geniş, ferah ve huzur veren bir eve sahip olabilirsiniz. Giyim sektörüyle adını duymaya alışık olduğumuz moda terimi artık dekorasyon dünyası içinde bir hayli popüler.

2017 yılının renk seçimlerine bir göz atmak istersek; maviler, baharatlı kırmızılar, dikkatinizi cezbetmek için tasarlanmış kireç yeşilleri sıkça göreceğimiz tonlar arasında. Bu yıl rengarenk evlerimiz olacak. Yine 2017 mobilya modasında country mobilya modellerini de öne çıkacak tarzlardan sayabiliriz.

Farklı renk seçimleri ile ilk büyük riskinizi almak ister misiniz
2017 YILI SALON DEKORASYON TRENDLERİ
Renkler dekorasyonda sizi anlatan en önemli detaylardır. Boya seçimlerinizde kullanacağınız farklı renklerle aslında biraz risk alacağınızı düşünseniz de, diğer yandan doğru uyum sizi ve stilinizi gösteren belirgin bir vurgu olacaktır.

Koyu renklerle aydınlanmak elinizde
2017 YILI SALON DEKORASYON TRENDLERİ
Duvarlarınızda kullanacağınız koyu renk boya çeşitleri aksesuar ve mobilya seçimlerinizle aslında düşündüğünüzden daha aydınlık bir ortam yaratmanızı sağlayacaktır. Büyüklerinizin şampanya sarısını 2017 yılında unutmaya hazırsanız, koyu renklerle aydınlanma zamanınız geldi demektir.

Kendinizi en çok nerede rahat hissediyorsunuz
2017 YILI SALON DEKORASYON TRENDLERİ
2017 yılı renkli olduğu kadar rahat ve samimi, ortamları da yanında getirdi diyebiliriz. Kendinizi rahat hissedeceğiniz odalar, sizi daha güvenle saracak renklerle çevrilen mekanlar yaratmak için en uygun yıl 2017 olacak. Özellikle kütüphane ve çalışma odalarında ağır, ciddi ve koyu renkli tercihlerin yerini pastel, insana güven ve huzur veren renk ve mobilya seçimleri revaçta

Belki huzur pastelde
2017 YILI SALON DEKORASYON TRENDLERİ
2017 tüm canlılığına rağmen diğer yandan dekorasyonda kendini dengeleyen renkleri de beraberinde getirdi. Özellikle pastel ve açık tonların farklı alanlardaki kullanımı bu dengeyi daha da öne çıkartıyor. Bu yıl geçmiş yıllarda tek renk kullanımın uygun olmadığını düşünen tüm modaların geride kaldığı yıl. Ev dekorasyonunuzda sevdiğiniz en açık rengi kendi farklı tonlarının tamamını tüm odanızda kullanmanız da mümkün.

Küçük mekanlara büyük mobilyalar
2017 YILI SALON DEKORASYON TRENDLERİ
Küçük odalara minimalist yaklaşımlar da 2017 de geride kalan dekorasyon stillerinden biri. Odanızı doğru planlama ve doğru yerleşim ile her ne kadar küçük olursa olsun, büyük mobilyalarla destekleyebilir ve hatta kendinize fazladan yer bile ayırabilirsiniz. Olmaz demeden önce bunun en canlı örneği fotoğrafımıza bir göz atabilirsiniz.

Rengin vurgusu yine renktir
2017 YILI SALON DEKORASYON TRENDLERİ
Tek renk seviyorum mobilyalarımda fazla renkten hoşlanmıyorum diyenlere de incelikli yaklaşımlarla gelen bir yl oldu 2017. Trendlerin arasında mobilya seçiminde tek ana renk ve bunu canlandıracak renkli aksesuar detayları var. Birbirini farklı tonlara takip eden aynı rengin, cıvıl cıvıl yastıklar, renkli örtü ve kilimlerle süslenmesi bu yılın moda stillerinden biri

Az bazen çoktan fazladır.
2017 YILI SALON DEKORASYON TRENDLERİ
2017 trendleri arasında minimalistler de unutulmamış diyebiliriz.
Az mobilya ile kendilerine bir yaşam biçimi belirleyenlerinde stillerine uygun trendler yine 2017 yılının belirleyicilerinden biri. Tarzınızı gösteren mobilyaların doğru yerleşimi ile aydınlık ve ferah odalarınızdan hayata bir kez daha gülümseyerek merhaba deyin.

Geçmiş geleceğe yol gösteriyor.
2017 YILI SALON DEKORASYON TRENDLERİ
Bu yıl geleneksel motifler yenilikçi yaklaşımlar ve pastel renklerle yeniden yorumlanacak. Geçmişin izlerini taşıyan mobilya modelleri, modern bir anlayışla döşenen evlerin nadide parçaları ve yaşayanlara hikaye anlatan büyükleri olacak gibi duruyor.


salon,dekorasyon,trend,ev dekorasyonu
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!