+90 224 241 91 18 - 19

Türkiye Tasarım Haftası 18 Ekim’de Başlıyor.

2017-01-12

Türk Tasarım dünyası, 18-22 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul’da ilk kez düzenlenecek olan Türkiye Tasarım Haftası’nda bir araya gelecek. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek Türkiye Tasarım Haftası’nda moda dünyasının ünlü tasarımcıları, endüstriyel tasarımın dâhileri, görsel iletişim tasarımının önde gelen isimleri, tasarımla fark yaratan ürünler, atölyeler, globalde yükselen Türkler, bu yıl beşincisi düzenlenen Design Turkey Ödülleri, sergisi ve konferansı , İhracatçı birliklerinin yarışmalarının finalist sergileri ve tasarıma dair daha pek çok öğe ziyaretçilerle buluşacak.
T.C. Ekonomi Bakanlığı ve TİM işbirliğinde düzenlenecek olan Türkiye Tasarım Haftası’nda tasarıma dair her şey 5 gün boyunca İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi ve Sergi Sarayı’nda ziyaretçilerle buluşacak.
İnovasyon ve markalaşma alanında Türkiye’nin en büyük ödül organizasyonlarından biri olan ve 2008 yılından beri ülkemizde iyi tasarımı ödüllendiren, bu yıl beşincisi gerçekleşecek olan Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nin ödül töreni, sergisi ve konferansı da Türkiye Tasarım Haftası kapsamında yapılacak.
Türkiye Tasarım Haftası; tasarımı sanayi, endüstri ve ihracatla buluşturmayı hedefliyor. Ülke genelinde yaratıcılığı teşvik etmeyi, düşünsel ve kültürel bir neslin oluşmasına katkı sağlamayı amaçlayan etkinlik, tasarım, hayal gücü ve yaratıcılıkla beslenen tüm meslek ve endüstrileri destekliyor.

Türkiye Tasarım Haftası 18 Ekim’de başlıyor. Görselleri
etkinlik,mobilya,dekorasyon,tasarım,tasarım haftası,dekor
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!