+90 224 241 91 18 - 19

Park Bosphorus İstanbul, Taksim’de Geçmişin Ruhunu Bugünün Modernizmi İle Birleştiriyor

2016-10-11

Eski tarihi Park Otel’in nostaljik atmosferi üzerinde yükselen Park Bosphorus İstanbul Hotel, geçmişin ihtişamını ve misafirperverliğini yaşatırken, gurme noktaları ve SPA’sı ile İstanbul’un cazibe merkezi olmaya hazırlanıyor.
Park Bosphorus İstanbul Hotel, lüksün ötesindeki hizmet anlayışı anlamına gelen “De-lux Otel “ kavramını kişiye özel VİP hizmet anlayışı ile hayata geçiriyor. Şehrin göz alıcı merkezlerinden Gümüşsuyu’nda yer alan özel konumu, Osmanlı tarihinde iz bırakmış valide sultanlardan ilham alınarak tasarlanan katları ile Park Bosphorus İstanbul Hotel, modern ve klasik çizgileri barındıran mimarisi ile misafirlerini ağırlıyor.
İstanbul’un ilk konsept kütüphanesi Park Bosphorus İstanbul Hotel’de
Park Bosphorus İstanbul, Türkiye’de kültür sanat alanında yeni bir ilke imza atıyor. Otelin executive lounge katında açılan kütüphanesi’ne gelen konuklar İstanbul’un tarihi, gurme lezzetleri ve İstanbul’a dair birçok konuda bilgi sahibi olabilecekleri geniş bir kitap seçkisine ulaşabilecekler. Boğaza nazır manzarasıyla kitap okumanın bir keyife dönüşeceği kütüphanesi birçok ünlü yazarın kitabını barındırıyor.

PARK BOSPHORUS İSTANBUL, TAKSİM’DE GEÇMİŞİN RUHUNU BUGÜNÜN MODERNİZMİ İLE BİRLEŞTİRİYOR Görselleri
etkinlik,ruh,modernizm,ilham,mimari
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!