+90 224 241 91 18 - 19

Müzikli Geceler Sürüyor

2016-10-11

Pera Palace Hotel Jumeirah Mart ayında da müzikseverleri caz performanslarıyla Orient Bar’da ağırlıyor. Cuma geceleri Kürşat Başar Dörtlüsü ve Kargalar Kafeste gruplarının dönüşümlü olarak sahne aldığı otelde, Agatha Restaurant’taki akşam yemeğinin ardından Orient Bar’a geçmek ya da saat 22.00’da sadece canlı performansları izlemek mümkün.
07 ve 21 Mart Cuma Geceleri Kargalar Kafeste
Televizyon ekranlarından tanıdığımız Hava Durumu sunucusu Gökhan Abur, deneyimli Müzisyenler Muzaffer Uludağ ve Önder Bali’den oluşan KARGALAR KAFESTE ekibi Suat Kamçılı’nın hazırladığı şov, efsanevi sanatçılar Dean Martin, Frank Sinatra, Sammy Davis Junior’ın yıllar önce Amerika barlarında gerçekleştirdikleri unutulmaz performansları eğlenceli bir üslupla sahneye taşıyor. Kargalar Kafeste’yi Orient Bar’da 07 Mart ve 21 Mart tarihlerinde saat 22.00’dan itibaren izleyebilirsiniz.
14 ve 28 Mart Cuma Geceleri Kürşat Başar Dörtlüsü ile Romantik Geceler
Yazar ve gazeteci olarak tanıdığımız ancak son yıllarda müzisyen kimliği ile de ön plana çıkan ve bunu başarıyla sürdüren Kürşat Başar’ın kurduğu, “KÜRŞAT BAŞAR DÖRTLÜSÜ” sizi romantik gecelere davet ediyor. Türk ve yabancı parçaların caz versiyonlarını seslendiren grup, Ernest Hemingway, Mata Hari, Ian Flaming’in içkilerini yudumladığı efsanevi Orient Bar’da 14-28 Mart Cuma geceleri müzikseverlere unutulmaz dakikalar vaad ediyor.

Müzikli Geceler Sürüyor Görselleri
etkinlik,müzik,gece,sahne,otel
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!