+90 224 241 91 18 - 19

Galeri Diani ‘de ‘tutunma’

2017-03-28

Tuba Önder Demircioğlu’nun “yapıtlarında tamamen insanla ve onun manevi dünyası ile bütünleşerek sembolik anlatımlarla yeniden yorumladığı Tuba Ağacı’nı her yere, her şeye ‘TUTUNMA’ mızı sağlayan köklerimiz ve dallarımız” ile buluşturduğu yeni sergisi Galeri Diani ‘de4 Mart-25 Mart 2017 arasında ziyaret edilebilir.
1991 yılında Eskişehir A. Ü. Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik ve Cam Anasanat Dalından lisansını tamamlayan Tuba Önder Demircioğlu, yurt içi ve yurt dışında birçok seminer, sempozyum, çalıştay ve sanat fuarlarına katıldı. 8 adet kişisel sergisi olan sanatçının birçok karma sergiye katılmanın yanı sıra ödülleri de bulunmakta. Sanatçının yapıtları Sabancı Müzesi, Eczacıbaşı ve İmoga gibi birçok önemli koleksiyonda da yer almakta.
Sanatçının bu yeni sergisinde porselen ve stoneware den heykel ve duvar çalışmalarının yanı sıra pentür de olmak üzere sürpriz tekniklerde sanatseverlere sunuluyor.
Bu anlamda, cennet yada öteki dünya ile bağlantılarımızı sembolize eden kozmik, aynı zamanda manevi bir ağaç olan TUBA AĞACI, Tuba Önder Demircioğlu’nun yeni eserlerinde tamamen insanla ve onun manevi dünyası ile bütünleşerek sembolik anlatımlarla yeniden yorumlayarak, her yere ve her şeye TUTUNMA’mızı sağlayan köklerimiz ve dallarımız sayesinde hayat buluyor.

Galeri Diani ‘de ‘TUTUNMA’ Görselleri
dekotrend,tuba önder demircioğlu,heykel,Galeri Diani ‘de ‘TUTUNMA’
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!