+90 224 241 91 18 - 19

Dünyanın En İyi Mimarları Arasında Kabul Edilen Mark Angus Cam Ocağı Vakfı’nda.

2016-10-11

Mimari cam sanatçısı Mark Angus, 27 Eylül-5 Ekim tarihleri arasında Cam Ocağı Vakfı’nda sanatseverleri bekliyor. Atölye çalışmalarını ve seminerleri kapsayan program, Mark Angus ve Manfred Mislik’in liderliğinde gerçekleşecek.
Ulaslararası sanat platformlarında önemli bir yere sahip olan Mark Angus, emay boyama tekniklerinin sıklıkla kullanıldığı büyüleyici eserlerinin yanında camı yorumlayarak yarattığı mimari tasarımları ile dikkat çekiyor.
Cam Ocağı Vakfı’nın atölye çalışmasında yer alacak katılımcılara hoş bir de süprizi var...Katılımcılar, usta cam sanatçılarının danışmanlığında yarattıkları eserleri düzenlenecek sergide sanatseverlerin beğenisine sunacak. Eğitim programı; Üfeleme cam teknikleri, emay boyalarla cam boyama teknikleri ile kurşun şerit ve laminasyon tekniklerini de kapsıyor.
“Mimari Alanda Işık ve Renkli Cam” konulu seminere atölye çalışmalarına katılmış olan sanatseverler, iç mimarlar, mimarlar ve farklı alanda çalışan sanatçılar yer alacak. Mark Mangus, seminer süresince camdan mimari eserler yaratmanın inceliklerini ve camın mimaride kullanım olanaklarını katılımcılarla paylaşacak.

Dünyanın En İyi Mimarları Arasında Kabul Edilen Mark Angus Cam Ocağı Vakfı’nda. Görselleri
etkinlik,mimari,atölye,cam
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!