+90 224 241 91 18 - 19

Mobil Çalışanların Adresi `urban Station”

2017-02-08

Maslak ve Galata’dan sonra Ofis-kafe zinciri “Urban Station”ın Şişhane ve Kavacık şubeleri de hizmete açıldı.Hem rahatça çalışabileceğiniz, hem de iş bağlantıları yapıp sosyalleşebileceğiniz; ofisi aratmayan servis ve donanımları, gurme köşesi ve şık dekorasyonuyla dışarıda çalışmanın en renkli adresi Urban Station artık İstanbul’da 4 şubesiyle 2000’den fazla üyesine hizmet veriyor.

“Urban Station”, mobil çalışanlar için tasarlanmış özel bir ofis-kafe. Çok yakın zamanda bu ofis-kafe zinciriyle Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarında daha da sık karşılaşıyor olacaksınız! İlk olarak Arjantin’de Buenos Aires’de hayat bulan bu konsept bölgede hızla yayıldı ve geçtiğimiz yıl Türkiye’deki ilk şubesi Maslak’ta Veko Giz Plaza’nın altında açıldı.

Yüksek tavanlı, konforlu ve renkli mekanlarıyla ideal bir çalışma ortamı sunan Urban Station’larda çalışmak veya toplantı yapmak için gerekli tüm ofis donanım ve servisleri, ihtiyacınıza göre farklı çalışma alanları, yüksek hızda internet ve iş bağlantıları yapıp sosyalleşme imkanı tek bir çatı altında! Urban Station’ın simgelerinden
olan “kafesin dışındaki kuş” görseli de Urban Station’ın konseptini simgeliyor!

Urban Station, giderek sayıları artan mobil çalışan kitlesi ve farklı bir şekilde çalışmanın ya da toplantı yapmanın mümkün olduğunu düşünenler için tasarlanmış özel bir mekan! Serbest çalışanlar, ofis kiralamak yerine mobil çalışmayı tercih edenler, girişimciler, toplantılar arasında vakit geçirmesi gerekenler, görüşmelerini veya büyük toplantılarını ofis dışına taşımak isteyenler, kısacası dışarıda çalışmak için yer arayan herkes Urban Station’da çalışmanın keyfini çıkarabilir!

Urban Station konseptiyle olduğu kadar dekorasyonuyla da dikkat çekiyor

İçeri girer girmez sarı rengin enerjisinin hissedildiği, şık dekorasyonuyla da çalışmayı renkli bir ortama taşıyan bu mekanın içinde farklı ihtiyaçlara yönelik farklı çalışma alanları bulunuyor: Bireysel çalışabileceğiniz alanlarda özel olarak tasarlanmış masalar ve uzun saatler bilgisayar başında çalışacaksanız rahat etmeniz için son derecede ergonomik sandalyeler bulunuyor. Laptop, ipod veya cep telefonlarınızı şarj etmeniz için her masanın yanında priz de bulunuyor. Ortak çalışma alanlarında grup halinde çalışanlar için özel olarak tasarlanmış masalar bulunuyor. Özel toplantılarınız veya sunumlarınız için size özel bir alan istiyorsanız,

8 kişiden 40 kişiye kadar kapasiteli son teknolojiyle donatılmış enerjik ve yaratıcılığı tetikleyen toplantı odaları bulunuyor. Toplantı odalarına LCD televizyon, projektör, konferans aramaları için gerekli ekipmanlar, IP telefon, kahve molası ve concierge de dahil. Bir başka oturma grubu da sofa alanları. Amerikan, İskandinav veya Fransız stili rahat ve şık sofalarda toplantılarınızı ve özel görüşmelerinizi yapabilirsiniz.
Dilerseniz mekanda en çok çalışmayı sevdiğiniz alanı belli bir ücret karşılığında aylık ya da sezonluk rezerve de edebiliyorsunuz!

Teknolojik gelişmelerin etkisiyle çalışma hayatı de mobilleşiyor!

Urban Station Türkiye Genel Müdürü Alexander KUNT: `Urban Station olarak geleceğin teknolojik gelişmelerin de etkisiyle çok daha mobil olacağını ve çalışmanın doğasının değiştiğini düşünüyoruz. Artık kağıt yığılmış masalarına hapsolmak yerine mekandan bağımsız çalışabilen profesyoneller görmekteyiz, bu dönüşümün daha da yaygınlaşacağını öngörmek zor değil. Öte
yandan büyük şehirlerdeki trafik ve yoğun tempo nedeniyle zamanlarının büyük çoğunluğunu ofis dışında geçiren çalışanlar için şehrin farklı köşelerinde kurulacak şubelerimizde keyifli ve konforlu bir ortam sunarak çalışanların hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.”
Türkiye-Arjantin ortaklığıyla kurulan Urban Station Türkiye, aynı zamanda Avrupa ve Ortadoğu’nun haklarını da elinde bulunduruyor ve bu konseptin İstanbul’dan başlamak üzere bölgede de yayılması için çalışmalarını sürdürüyor .

Mobil çalışanların adresi `Urban Station” Görselleri
dekorasyon,urban,station,ofis,teknoloji
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!