+90 224 241 91 18 - 19

Minimal Çözümlerle Desteklenmiş Ofis

2017-01-11

Gönye Proje Tasarım’ın Koşuyolundaki ilham veren yeni ofislerine konuk olduk. Her köşesi yaratıcılık kokan, minimal çözümlerle desteklenmiş bu ofis, bir mimar ofisinin abartıdan uzak, sade seçimlerle, şık olabileceğinin kanıtı adeta.

Koşuyolu, yeni yapılanmasıyla semt olarak, yaratıcı zihinleri çekmeye devam ediyor. Tasarımcılar,,mimarlık ofisleri ve kreatif iş yapan pek çok isim, işyeri olarak burayı tercih ediyor. Çünkü,semt her ne kadar eski, sakin yapısından önemli ölçüde uzaklaşmış olsada, halen İstanbul`un en yaşanılası köşelerinden biri. Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal’nın ortaklığı ile doğan Gönye tasarım, kurulduktan kısa bir süre sonra, dikkat çeken başarılı işleri ile inşaat ve gayrimenkul şirketlerinin, özellikle büyük çaplı projelerinde tercih ettiği, iç mimarlık proje tasarım şirketi olarak isimlerini duyurmuşlar. Şimdiki ofislerini, gerçekleştirdikleri proje sayısı ve buna bağlı olarak, çalışan sayılarındaki artış dolayısıyla daha geniş ve konforlu bir ofis ihtiyacı gündeme gelmesi ile bulmuşlar. Ekip, kısa bir süre içinde, tasarım ofisi ruhunu o kadar
iyi yansıtmış ki, içeri girdiğinizde bir mimarlık ofisinde olduğunuz hissine kapılmamak mümkün değil. Dört katlı ofis binasından içeri girdiğinizde, ofisin geneline hakim olan gri ve kahverengi renk seçimleri, mekanın geniş ve ferah görünmesine engel olmamış. Mekanın geneline hakim olan, geniş pencereler sayesinde ofis, günün her saatinde ışık alıyor.
“İyi tasarlanmış yerlerde yaşayan daha mutlu insanlar için” felsefesiyle bir ofis tasarladık. ‘’Önceliklerimiz, çalışanların yaşam kalitesini arttırmak ve müşterilerimiz ile konforlu ve ferah bir ortamda bir araya gelebilmekti’’ diyor ,Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal’ı.
Çalışma ortamlarının iç mimari projesini, özel bir tasarımla şekillendirmişler.Böylece, İçinde bulunmaktan keyif alacakları, rahat, fonksiyonları doğru planlanmış, ferah, sıcak, konforlu ve aynı zamanda şık bir ofis yaratma süreçleri, 3 ay sürmüş. Yaşadıkları yaratım,tasarım ve uygulama süreçlerinde, yeni ofis binalarının konumunu ve tasarımını amaçlarına uygun olarak belirleyen Gönye, lansmanını henüz gerçekleştirmedikleri yeni kurumsal kimliklerini de, bu şık tasarımın kendisi haline getirmişler.

Bu heyecanlı süreçte en büyük destekçileri,projelerinde ürünlerini tercih ettikleri çözüm ortakları olmuş. Onlar için ortaklarının, Gönye’nin tasarım gücüne olan inançları, verdikleri destek çok önemli.
Çünkü, gelenlere ofisleri sadece onları anlatmak kalmıyor, ayrıca bugüne dek yaptıkları, tasarım ve uygulamaların, canlı bir örneği olarak karşılıyor.

Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal tasarımlarını üstlendikleri projeleri, işlevsel ve estetik anlamda tasarım anlayışıyla yönlendirerek, alanlarında fark yaratmayı amaçlıyorlar. Gönye’yi rakiplerinden ayıran özelliklerini ise, Tasarım gücü, farklı tarzlarda tasarım yapabilme kabiliyeti, yenilikleri yakından izlemeyi seven başarılı bir kadro ile dinamik ve esnek yapılanmaları olarak gösteriyorlar.

MİNİMAL ÇÖZÜMLERLE DESTEKLENMİŞ OFİS Görselleri
dekorasyon,minimal,ofis,mimar,çalışma,ortam,proje
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!