+90 224 241 91 18 - 19

Marshall Ev Atölyesi Renkleri İle Eve Dönüş Çok Keyifli

2016-11-15

AkzoNobel Marshall 2013 renk trendlerinden biri olan “Ev Atölyesi”
ilham aldığı doğanın renklerini evlere taşıyor. Yağmurlu, soğuk,
kasvetli ve gri renkli bu mevsimde Marshall Ev Atölyesi renkleriyle
eve dönmek çok keyifli oluyor. Yaz meyvelerinin kırmızıları,
havuç suyunun turuncusu, yoncanın parlak yeşili ve çivit mavisi tonları
bu palette öne çıkarak, özlenen mevsimleri yaşadığınız mekânlara taşıyor.

“Renklendir Hayatı” sloganı ile insanların hayatına renk katmaya devam eden AkzoNobel Marshall, uluslararası çapta yürüttüğü araştırmaları sonucunda belirlediği 2013 Teması, Renk Paleti ve Renkleri ile hayatı renklendirmeye devam ediyor. Marshall 2013’ün renk trendlerinden olan “Ev Atölyesi”, eve dönüşün başladığı bu zamanlarda, insanın ruhuna iyi gelecek renkler içeriyor. Doğanın renklerinden ilham alan Marshall Ev Atölyesi paletindeki renkler, kış boyu özlenen bahar ve yaz mevsimini yaşadığınız mekânlara taşıyor.

Marshall ile evde yaratıcılık zamanı

Güneşin içimizi ısıttığı, yeşilin, mavinin kanımızı kaynattığı günler geride kaldı. Soğuyan ve giderek grileşen hava dolayısıyla eve dönüş başladı. Marshall 2013 renk trendlerinden Ev Atölyesi renkleri ile evde geçecek bu uzun zamanları daha keyifli hale getirmek mümkün. Üstelik de ev halkının yaratıcılığına katkı sağlayarak, evde eğlenceli vakit geçirmek de çok keyifli.

Pancar kırmızısı mı havuç suyu turuncusu mu olsun?

Marshall 2013 Ev Atölyesi renk paletinde yer alan renkler doğanın kendisinden ilham alıyor. Doygun, özgün ve zengin niteliği sahip sade renkler olarak öne çıkıyor. Pancar, kiraz, üzüm gibi yaz meyvelerinin kırmızıları, havuç suyunun veya pişmiş kilin yanık turuncusu mekânlara sıcaklık katıyor. Marshall Ev Atölyesi renk paletinde, yoncanın parlak yeşili ve kot kumaşının güzel çivit tonları da yer alıyor.

Doğal yeşiller ve yatıştırıcı mavilerin kombinasyonu muhteşem oluyor

Doğallık ve yaratıcılık hissi uyandıran yeşilin dinlendirici niteliği ve mavinin yatıştırıcı doğasından çok güzel bir kombinasyon yaratılabiliyor. Serin mavi keskin tonları, sıcak sarı tonlu yeşillerle kombine ederek, renk bloklarında ve yaratıcı desenlerde doğal yeşillerin bin bir çeşidi kullanılabiliyor.

Marshall Ev Atölyesi renkleri ile eve dönüş çok keyifli Görselleri
Yorumlar
Yorum Yaz
Lütfen Bu Alanı Doldurmayınız!